trende
trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Seçkin Zemin İnşaat

Uzun yıllardır inşaat ve yapı sektöründe faaliyet gösteren firmamız; resmi olarak 2009 yılından bu yana Seçkin Zemin İnşaat olarak faaliyetlerine devam etmektedir. 

Kaliteden ödün vermeden profesyonel ve alanında uzman ekiplerimiz ile yaşanacak mekanlar üretmek için çalışıyor, kuyu temel ve inşaat sektöründe hizmet vermenin başlıca gereksinimleri olan proje yönetimi, iş güvenliği, usta işçilik ve kaliteli malzeme gibi önemli konularına büyük önem veriyoruz.

Sektöre girdiğimiz yıldan itibaren, pek çok prestijli projeyi başarıyla hayata geçirerek kentimizde, kuyu temel konut sektörde öncü bir kimlik kazandık.

Yaptığımız kuyu temel ve restorasyonlarda yaşam için en ideal koşulları oluşturuyor, kentimize kalıcı değerler katıyor, geleceğe yatırım yapıyoruz. Seçkin İnşaat olarak, proje aşamasından başlayarak ürün geliştirme, mimarı yapım ve üretim dahil, yüksek kalitede, anahtar teslim işlerin yanı sıra sanayi yapılarında da adımızdan söz ettiriyoruz.

Faaliyet gösterdiğimiz ilk günden bu yana dürüstlük, mükemmeliyetçilik, ekip ruhu, yenilikçilik, sahiplenme, istikrar ve girişimcilik en önemli değerlerimizin arasında yer aldı. Müşterilerimize, iş ortaklarıma ve çalışanlarımıza karşı şeffaflık ilkesini benimsedik. En kısa sürede en ideal bütçe ile yeni teknolojiyi takip ederek en iyi işi başarmayı hedefliyoruz. Kazandığımız itibar, deneyim, bilgi ve birikim ile geleceğe daha güçlü yürüyoruz. Yalnızca proje başlangıcından anahtar teslimine kadar tüm süreçleri takip etmekle kalmıyor, satış sonrası hizmetlerimizle projelerimizden bizi her zaman yanlarında hissetmelerini sağlıyoruz. Müşteri memnuniyetini en önde tutarak, müşterilerimizle en iyi şekilde iletişim kurmanın yollarını günümüz koşulları içerisinde sürekli geliştiriyoruz. Bu anlayış ile projelerimizde marka kimliğimizi ve SEÇKİN İnşaat  güvenirliğini vurgulamak adına tüm gücümüzle çalışıyor, her yeni projemizi ilk günkü heyecanımızla inşa ediyoruz.

Çalışma Sistemimiz
Sistemimiz

Seçkin İnşaat kaliteye, çevreye, insan sağlığına ve güvenliğine duyarlılığını, sahip olduğu belgeler ile desteklemektedir. Yönetim sistemleri şartlarına uyarak her alanda maksimum kaliteyi hedeflemek, kuruluşların ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamak temel politikasıdır.

Değerler


Yenilikçi düşünce yapısı ve cesareti ile kaliteden ödün vermeden, estetiği ve konforu ön planda tutarak yaptığı projelerle dikkatleri üzerinde toplayan Seçkin inşaat halen proje ve proje sonrası inşaat faaliyetlerine devam etmektedir.

• Genel ve mesleki etiklerden ödün vermemek
• Müşterilerimize ve ortaklarımıza karşı yalnızca sözleşmeden doğan yükümlülüklerimizi yerine getirmenin ötesinde, her zaman yapıcı bir tutum sergilemek
• Yeniliklere karşı açık olmak , son teknolojileri kullanmak ve her zaman daha iyiyi aramak.
• İş güvenliği ve çevrenin korunması konularında duyarlı ve dikkatli olmak.
• Genç çalışanlarımızı ,yaratıcı , çalışkan ve dürüst olma kültürümüze göre eğitmek ve çalışanlarımızın kendine güvenen, iletişime açık , kendilerine verilen yetkileri kullanmaya ve sorumluluk almaya hazır bireyler olarak çalışmalarını sağlamaya özen göstermek.
• Rekabet avantajlarımızı ve karımızı; kendi yönetimsel ve teknik becerilerimizin mükemmelleştirilmesinde aramak.

KUYU TEMEL
KUYU TEMEL LİDERİ

Misyonumuz

Seçkin Zemin İnşaat’ın Misyonu, kuyu temel ve güçlendirme çalışmalarıyla sektörüyle ilgili evrensel boyutta müşteri memnuniyeti, çalışma ufkunu genişletmek, çağdaş bilimsel, teknolojik ve bilgi birikiminin egemen olmasını sağlayacak toplumun gelişmesine katkıda bulunacak çalışmalar üretmektir. Bu misyonu gerçekleştirmek için Seçkin Zemin İnşaat bugün ulaştığı düzeyi aşarak, tüketici boyutunda mükemmelliği ölçü alan bir çalışma ve hizmet yeri haline getirmeyi amaçlamaktadır.

Vizyonumuz

Seçkin Zemin İnşaat çözüm ağırlıklı bir çalışma modelini benimsemektedir. Buna göre deneyimli personel, iş ahlakı ve kaliteden ödün vermeyecektir. Bütün faaliyetlerimizde mükemmelliği yakalamak genel yaklaşımımızdır. Seçkin Zemin İnşaat işinde uzman ve kalifiye personeli barındırarak, şehrimizde ve bölgemizdeki en kaliteli firmalar arasında gösterilen bir kurumsal yapı oluşturmayı hedef edinmiştir. Yaptığı inşaat ve peyzaj çalışmalarıyla görsellik ve işlevsellikte, insanımıza ve bölgemize refah katmayı böylelikle ülkemizdeki en kaliteli şirketler arasına girmeyi amaç edinmiştir.

Whatsapp
Ersin SEÇKİN
Ersin SEÇKİN
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?